21 Temmuz 2019 - 16:32
GÜNCEL HABERLER
  • Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Şehit Aileleri Ve Şehit Kabristanına Ziyaret Etti Başkan Karamehmetoğlu, Çermik Kaymakamı Nazlı Demir ile birlikte, 15 Temmuz Demokrasi Milli Ve Birlik Günü etkinlikler kapsamında şehit ailelerini ve Şehit kabristanını ziyaret etti. Şehit aileleri ile görüşen KARAMEHMETO ... Haberin Devamı..

  • Belediye Meydanında gerçekleştirilen anma programına Kaymakam Nazlı Demir, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, İlçe Başsavcımız Kemal Çelik, savcı ve hâkimler, daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ... Haberin Devamı..

  • Mübarek Ramazan ayında yapılan ibadet ve duaların kabul olması dileği ile Bayramın sizlere, bize ve diğer bütün Müslümanlara hayırlı ve bereketli olmasını, ümmetin birlik, huzur ve kurtuluşuna vesile olmasını temenni ederim. Ramazan Bayramımız Mübarek olsun. Şehmus KARAMEHMETOĞLU Çermik Beled ... Haberin Devamı..

  • Belediye tarafından organize edilen iftar programına; Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, eşi Ayşe Güzeloğlu, Diyarbakır Milletvekilleri M.Mehdi Eker ve Ebubekir Bal, İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Fatih Kılınç, Ak Parti İl Ba ... Haberin Devamı..

  •          Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Kaymakam Nazlı Demir, ve Ak Parti İlçe Başkanı Hayrettin Kızılarslan ile birlikte Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talip Gül’ü makamında ziyaret etti.           Yapılan ... Haberin Devamı..

  • Belediye Başkanımız Şehmus KARAMEHMETOĞLU İlçemiz Ercan Demirkol Lisesi Öğrencileri ve Öğretmenleri tarafından hazırlanan EDAL 3. Geleneksel Meslek Tanıtım Fuarına katıldık. İlçe Kaymakamı Sn. Nazlı Demir ve İlçe Protokolü ile standları gezen Başkan Karamehmetoğlu öğrencilerden standlardaki mesl ... Haberin Devamı..

  •