21 Temmuz 2019 - 16:39
GÜNCEL HABERLER
  • Belediye Başkanımız Şehmus Karamehmetoğlu, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı. Başkanımız Şehmus Karamehmetoğlu mesajında, “Vatanımızın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü ile milli birlik ve beraberliğimizin bekası uğruna üstün fedakârlıklar g&ou ... Haberin Devamı..

  • Yeni eğitim yılı güvenlik toplantısı yapıldı   İlçemizde yeni eğitim öğretim yılı öncesi okullarda ve çevresinde alınacak tedbirler hakkında bir toplantı gerçekleştirildi. Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirilen ve Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş’ın başkanlık etti ... Haberin Devamı..

  • 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında faaliyete girecek olan İmam Hatip Lisesi toprak yolu Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyemizin ortak çalışması ile sıcakk asfaltla kaplanacaktır. Sıcak asflat öncesi belediyemiz Fen İşleri Müdürüğü tarafından zemin döşemesi çalı ... Haberin Devamı..

  •        Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Çermik Kaymakamı M. Şerif Olcaş İle Birlikte Kaymakamlık, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliği Çalışanları İle Bayramlaşma Programına Katıldı. Birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan Karamehmetoğlu program sonr ... Haberin Devamı..

  • Büyük Zaferin 95. yıldönümü  30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 95. yıldönümü törenlerle kutlandı.Kaymakamlık önünde gerçekleştirilen törene Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Alper Soner Ser ... Haberin Devamı..

  • Çermik Belediye Başkanı Şehmus KARAMEHMETOĞLU ilçe semt pazarını ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.                 Başkan Karamehmetoğlu geleneksel hale getirmiş olduğu Cuma günleri semt pazarı ziyaretini gerçekleştirerek es ... Haberin Devamı..

  • Diyarbakır’ın Çermik Belediyesine kardeş olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Çermik Belediyesi hizmetinde kullanılmak üzere Greyder gönderdi. Kardeş Belediyeden Çermik’e Greyder Diyarbakır’ın Çermik Belediyesine kardeş olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediy ... Haberin Devamı..

  •