14 Kasım 2018 - 19:16
GÜNCEL HABERLER
  • Başkan Karamehmetoğlu Mesajında"Barış, huzur, kardeşlik ve paylaşma gibi imkanları bizlere sunan bir Kurban Bayramı'na daha ulaşmanın sevinci içindeyiz. Bayramlar sevinme ve sevindirme günleridir. İnsanın, kendisinin ve ailesinin dışındaki diğer insanların farkına vararak onlarla kucaklaşması, elindeki nimetleri onla ... Haberin Devamı..

  • İlçemiz Kale mahallesinde bulunan Çermik Kalesinin çevre düzenlenmesi ve peyzaj çalışmaları  ile ilgili Çermik Belediyesi tarafından Karacadağ Kalkınma Ajansına sunulan proje kabul edildi. Karacadağ Kalkınma Ajansı ile Çermik Belediyesi arasında imzalanacak protokolün ardından çalı ... Haberin Devamı..

  • Göreve geldiği günden beri ilçenin sorunlarını çözmek için gecesini gündüzüne katan ve sürekli halka iç içe olan Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, her geçen gün sevgisini artırırken, bir mahallede yaptığı inceleme sırasında çocukların sek sek oynadı ... Haberin Devamı..

  • Saniyede 30 litre sıcak su alınıyor…   İlçemiz Hamambaşı bölgesinde yapılan sondaj çalışması sonucunda 50 derece sıcaklıkta, saniyede 30 litre su çıkarıldı. Kükürtlü ve kalitesi çok yüksek sıcak su, sıcak su sorununu tamamen ortadan kaldırdı. Son zamanlarda hama ... Haberin Devamı..

  • 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik günü nedeni ile ilçemizde de bir dizi program gerçekleştirildi. Buradaki törene, Kaymakam Mehmet Şerif Olcaş, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Cumhuriyet Savcısı Süleyman Özen ve Mehmet Kıran ile vatandaşlar katıldı. Darbe gecesini anlatan kamu ... Haberin Devamı..

  • İlçemiz Melike Belkıs Kaplıcalarında yapılan restorasyon çalışmaları tamamlanarak vatandaşların hizmetine açıldı.   Çermik ilçemizin yıllanmış sorunlarını çözüyoruz                 İlçemiz Melik ... Haberin Devamı..

  • Belediye Başkanı Karamehmetoğlu; “Batıdaki illerden daha güzel hamamlara kavuştuk” Hamamlar daha güvenli hale geldi   İlçemiz Hamambaşındaki Belediyeye ait hamamlar ve aile küvetli hamamlarında restorasyon çalışmaları tamamlanarak vatandaşın hizmetine açıldı. Belediye Başkanı ... Haberin Devamı..

  •