14 Kasım 2018 - 19:16
GÜNCEL HABERLER
  • İlçemiz Belediyesinin üyeliği kabul edildi -Jeotermal kaynaklı belediyeler buluştu Kuşadası Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı Türkiye Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’nin Olağan Meclis Toplantısı Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin başkanlığında Aydın’ın Kuşadas ... Haberin Devamı..

  • Diyarbakır yolu üzerinde eski Meteoroloji istasyonunun yeri, Güneydoğunun en güzel aile ve çocuk parkına dönüştürülüyor. Park, bu ayın sonun da hizmete açılacak. Belediye başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, yapımına yaklaşık 3 ay önce başlanan 4 dönüm alan üzerindeki aile ... Haberin Devamı..

  • Esnaf ve Sanatkârlar ile bir araya gelen Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçenin 50 yıllık sorunu olduğunu, bunu hemen çözmenin mümkün olmadığını belirterek, “Vatandaşlarımızdan biraz sabır istiyorum” dedi. Esnaf SanatkârlarOdasında yapılan toplantıya,Esnaf ve Sanatkârlar ... Haberin Devamı..

  • Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak, yönetim kurulu üyeleri ilçe teşkilatlarını ziyaret etme programı çerçevesinde ilçemize gelerek,AK Parti ilçe teşkilatı ile Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu'nu makamında ziyaret etti.   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile ... Haberin Devamı..

  • Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, eğitimi sadece akademik faaliyet olarak görmediklerini, eğitsel, kültürel, sanatsal ve sportif boyuta olan bir yaklaşım olarak gördüklerini söyledi. Karamehmetoğlu, “En önemli ve anlamlı yatırım eğitim yatırımıdır” dedi. İlçemiz Belediye Başkan ... Haberin Devamı..

  • İlçemize dökülecek sıcak asfalt öncesi Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu kurum yetkilileri ile bir araya geldi. Belediye Başkanı Karamehmetoğlu herkesin üzerine düşen görevi yerine getireceğini söyledi. Belediye Başkanlığı binasında gerçekleşen toplantıya DİSKİ, DEDAŞ, Türk Te ... Haberin Devamı..

  • Hayatımızın her alanında varlıklarıyla onurlandığımız, ülkemizi geleceğe taşıyacak milli ve manevi değerlere bağlı nesilleri yetiştiren kadınlarımız, aile kurumunun direği, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun da temel taşlarıdır.   Medeniyetimizin inşasında en az erkekler kadar kadınlarımızın da rolü ve eme ... Haberin Devamı..

  •