17 Ocak 2019 - 20:54
GÜNCEL HABERLER
  • Sevgi, dostluk ve kardeşlik duygularının coşkuyla birleştiği, paylaşma, dayanışma ve yardımlaşma duygularının yoğunlaştığı, kardeşlik duygularımızın pekiştiği yeni bir Ramazan Bayramını daha sevinç ve mutluluk içinde kutluyoruz.   Bu güzel atmosferi kimsesiz ve muhtaçlara yardım etmek içi ... Haberin Devamı..

  • İlçemizin önemli tarihi yapılarından olan Hamambaşı’ndaki Paşa Hamamlarının da restorasyonu gerçekleştirilecek. Restorasyonun gerçekleşmesi için Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ile toplantı gerçekleştirildi. Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu başkanlığında gerç ... Haberin Devamı..

  • Belediye Başkanımız Şehmus KARAMEHMETOĞLU İlçemiz Belediye meydanında vermiş olduğu iftar yemeğinde vatandaşlarımız ile bir araya geldi. İftar programa Ak Parti Genel Başkan Yardımcı Sn. Mehmet Mehdi EKER, Diyarbakır Milletvekili Sn. Ebubekir BAL, Ak Parti Milletvekili Adayları, Kaymakam Mehmet Şerif Ol&cce ... Haberin Devamı..

  • Belediye Başkanı; “Belediyemizin tüm imkânlarını vatandaşlarımız için kullanacağız”   Belediye Başkanlığı tarafından muhteşem bir ilahi konseri düzenlendi. Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, bugün olduğu gibi bundan sonra da belediyenin tüm imkânlarını vatandaşlar ... Haberin Devamı..

  • Değerli Çermikliler;   Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’ da Samsun’a çıkışı millet olarak varlığımızı güçlendiren, umutlarımızı canlandıran, kaderimizi değiştiren, yolumuzu aydınlatan tarihi bir adımdır. Bu yönüyle 19 Mayıs, Cumhuriyet tarihimizin milad ... Haberin Devamı..

  •   4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı kapsamında Çermik Fen Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Proje Sergilerinin açılışı yapıldı.           Açılışa İlçemiz Kaymakamı Mehm ... Haberin Devamı..

  • İlçemiz Belediyesinin üyeliği kabul edildi -Jeotermal kaynaklı belediyeler buluştu Kuşadası Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı Türkiye Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’nin Olağan Meclis Toplantısı Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin başkanlığında Aydın’ın Kuşadas ... Haberin Devamı..

  •