20 Mayıs 2019 - 16:11
GÜNCEL HABERLER
  • 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik günü nedeni ile ilçemizde de bir dizi program gerçekleştirildi. Buradaki törene, Kaymakam Mehmet Şerif Olcaş, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Cumhuriyet Savcısı Süleyman Özen ve Mehmet Kıran ile vatandaşlar katıldı. Darbe gecesini anlatan kamu ... Haberin Devamı..

  • İlçemiz Melike Belkıs Kaplıcalarında yapılan restorasyon çalışmaları tamamlanarak vatandaşların hizmetine açıldı.   Çermik ilçemizin yıllanmış sorunlarını çözüyoruz                 İlçemiz Melik ... Haberin Devamı..

  • Belediye Başkanı Karamehmetoğlu; “Batıdaki illerden daha güzel hamamlara kavuştuk” Hamamlar daha güvenli hale geldi   İlçemiz Hamambaşındaki Belediyeye ait hamamlar ve aile küvetli hamamlarında restorasyon çalışmaları tamamlanarak vatandaşın hizmetine açıldı. Belediye Başkanı ... Haberin Devamı..

  •       Çermik Belediye Başkanı Şehmus KARAMEHMETOĞLU bayramın ilk gününden son gününe kadar resmi kurumlara, esnafa ve vatandaşlarımıza bayram ziyaretinde bulundu.        Ziyaretler resmi kurumlarda İlçe Kaymakamı Sn. Mehmet Şerif OLCAŞ, Jandarma Komutanı Yüzbaşı ... Haberin Devamı..

  • Sevgi, dostluk ve kardeşlik duygularının coşkuyla birleştiği, paylaşma, dayanışma ve yardımlaşma duygularının yoğunlaştığı, kardeşlik duygularımızın pekiştiği yeni bir Ramazan Bayramını daha sevinç ve mutluluk içinde kutluyoruz.   Bu güzel atmosferi kimsesiz ve muhtaçlara yardım etmek içi ... Haberin Devamı..

  • İlçemizin önemli tarihi yapılarından olan Hamambaşı’ndaki Paşa Hamamlarının da restorasyonu gerçekleştirilecek. Restorasyonun gerçekleşmesi için Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ile toplantı gerçekleştirildi. Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu başkanlığında gerç ... Haberin Devamı..

  • Belediye Başkanımız Şehmus KARAMEHMETOĞLU İlçemiz Belediye meydanında vermiş olduğu iftar yemeğinde vatandaşlarımız ile bir araya geldi. İftar programa Ak Parti Genel Başkan Yardımcı Sn. Mehmet Mehdi EKER, Diyarbakır Milletvekili Sn. Ebubekir BAL, Ak Parti Milletvekili Adayları, Kaymakam Mehmet Şerif Ol&cce ... Haberin Devamı..

  •