21 Temmuz 2019 - 16:38
GÜNCEL HABERLER
  • Belediye Başkanı Karamehmetoğlu; “Batıdaki illerden daha güzel hamamlara kavuştuk” Hamamlar daha güvenli hale geldi   İlçemiz Hamambaşındaki Belediyeye ait hamamlar ve aile küvetli hamamlarında restorasyon çalışmaları tamamlanarak vatandaşın hizmetine açıldı. Belediye Başkanı ... Haberin Devamı..

  •       Çermik Belediye Başkanı Şehmus KARAMEHMETOĞLU bayramın ilk gününden son gününe kadar resmi kurumlara, esnafa ve vatandaşlarımıza bayram ziyaretinde bulundu.        Ziyaretler resmi kurumlarda İlçe Kaymakamı Sn. Mehmet Şerif OLCAŞ, Jandarma Komutanı Yüzbaşı ... Haberin Devamı..

  • Sevgi, dostluk ve kardeşlik duygularının coşkuyla birleştiği, paylaşma, dayanışma ve yardımlaşma duygularının yoğunlaştığı, kardeşlik duygularımızın pekiştiği yeni bir Ramazan Bayramını daha sevinç ve mutluluk içinde kutluyoruz.   Bu güzel atmosferi kimsesiz ve muhtaçlara yardım etmek içi ... Haberin Devamı..

  • İlçemizin önemli tarihi yapılarından olan Hamambaşı’ndaki Paşa Hamamlarının da restorasyonu gerçekleştirilecek. Restorasyonun gerçekleşmesi için Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ile toplantı gerçekleştirildi. Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu başkanlığında gerç ... Haberin Devamı..

  • Belediye Başkanımız Şehmus KARAMEHMETOĞLU İlçemiz Belediye meydanında vermiş olduğu iftar yemeğinde vatandaşlarımız ile bir araya geldi. İftar programa Ak Parti Genel Başkan Yardımcı Sn. Mehmet Mehdi EKER, Diyarbakır Milletvekili Sn. Ebubekir BAL, Ak Parti Milletvekili Adayları, Kaymakam Mehmet Şerif Ol&cce ... Haberin Devamı..

  • Belediye Başkanı; “Belediyemizin tüm imkânlarını vatandaşlarımız için kullanacağız”   Belediye Başkanlığı tarafından muhteşem bir ilahi konseri düzenlendi. Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, bugün olduğu gibi bundan sonra da belediyenin tüm imkânlarını vatandaşlar ... Haberin Devamı..

  • Değerli Çermikliler;   Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’ da Samsun’a çıkışı millet olarak varlığımızı güçlendiren, umutlarımızı canlandıran, kaderimizi değiştiren, yolumuzu aydınlatan tarihi bir adımdır. Bu yönüyle 19 Mayıs, Cumhuriyet tarihimizin milad ... Haberin Devamı..

  •